شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام دوستان

چراغ جادو
+ [تلگرام] *پيام امروز* تاريخ تکرار مي شود... بايد جمله « کل يوم عاشورا» در دل و جان جاري شود... انگار همين ديروز بود شهادت شهيد بهشتي و 72 يار به خون خفته اش و هجمه دوستان ساده لوح که همه نوع افترا به ايشان بسثند... و امروز عاشق حقيقي حسين عليه السلام که شرافت و بزرگي و شجاعتش زبانزد دشمنان ايران است مورد مظلوميت خودي هاي مدعي است... قبل از آنکه به سينه خاک سپرده شود.
درود به شما
{a h=khaanedekhamoosh}شهيد هادي{/a} سلامت باشيد.
همه 6 نظر
هما بانو
هزار درود به شما @};- @};-
{a h=banoyedashteroya}هما بانو{/a} زنده باشيد مادر جان@};-
+ [تلگرام] *تلنگر* خوب است آدمي جوري زندگي کند که آمدنش چيزي به اين دنيا اضافه کند… و رفتنش چيزي از آن کم …! حضور آدمي بايد وزني در اين دنيا داشته باشد... بايد که جاي پايش در اين دنيا بماند آدم خوب است که آدم بماند و آدم تر از دنيا برود. نيامده ايم تا جمع کنيم آمده ايم تا ببخشيم، آمده ايم تا عشق را ؛ ايمان را ؛ دوستي را ؛ با ديگران قسمت کنيم و غني برويم آمده ايم تا جاي خالي را پر کنيم... که فقط و فقط با وجود ما پر ميشود و بس! بي حضور ما نمايش زندگي چيزي کم داشت... آمده يم تا بازيگر خوب صحنه زندگي خود باشيم.
@};- بسيار زيبا .
*قاصدك*
@};-
بعدی همه 12 نظر قبلی
*خاطره*
خيلي قشنگ
ممنون از لطفتون
+ [تلگرام] پيام امروز قصه عشق و محبت، قصه امروز نيست... از آن هنگام که حضرت رب، جهان را به ضرب قلمش، نقشي عاشقانه زد، عشق پديد آمد... ايينه دل، نقش عشق را نمايان ميکند، به آن شرط که دل، نور رب را بتاباند... عشق متعلق به همه ايام است و همه ايام متعلق به عشق... آرزو ميکنم عشق بهانه همه ايام زندگي و شاديتان باشد و قلم عشق پروردگار ضرب آهنگ وجود پر محبتتان را خوش بنوازد.
زيبا @};-:)
سپاس بانو@};-
همه 6 نظر
@};-
ممنون از عزيزان بخاطر برگزيده شدن فيد.
+ به خداحافظي تلخ تو سوگند نشد که تو رفتي ودلم ثانيه اي بند نشد لب تو ميوه ممنوع ولي لب هايم هر چه از طعم لب سرخ تو دل کند نشد با چراغي همه جا گشتم و گشتم در شهر هيچ کس هيچ کس اينجا به تو مانند نشد هر کسي در دل من جاي خودش را دارد جانشين تو در اين سينه خداوند نشد خواستند از تو بگويند شبي شاعر ها عاقبت باقلم شرم نوشتند: نشد!!! . .
@};- دوستان از حضور سبزتون ممنون و متشکرم
همه 6 نظر
زيباست خدايي
+ [تلگرام] هوالرحمن آدم ها بايد يك چيز را درباره خودشان بدانند؛ من كجا خوشبختم ..؟! و لزوما، منظور از جا يك مكان جغرافيايي نيست، منظور نقطه لذت زندگيست؛ كِي ها و با كي ها و چراهايش مهم است ... #صابر_ابر #ساجده_شيرين_فرد
قبلا مي شد از مطالب وبلاگ به گروهاي مجازي ديگر ارسال کنيم ولي حالا نميشه
+ [تلگرام] ‏تو در پوست تنم جا داري، و تو را به سان فلسطين احساس مي‌کنم: از دست رفتنش فاجعه‌اي جبران‌ناپذير است. «از نامه‌هاي عاشقانه غسان کنفاني به غادة السمان» - از توييتر سُلماز
+ [تلگرام] تصويري عالي و دوست داشتني از سردار مهر و عاشقي راستي انگشتر #سليماني را چه خوب با #معامله قرن اربا اربا شدن طاق زدي سردار... بزم شاديت با آل الله نيکوست گهگاه نگاهي مهربانانه از همان نگاههاي هميشگي و دل انگيز را هم به زمين بينداز و براي اسيران خاک دعايي عاشقانه کن.
چه عکسي@};-
{a h=yajaavad}انديشه نگار{/a} @};-
بعدی همه 15 نظر قبلی
اي جاودانه ترين شعر ماندگار
زيباترين غزل سرخ تا ابد
+ [تلگرام] هوالرحمن نور که رفت هيچ کس تاريکي را نخواست ببيند همه به دنبال چراغي بودند ... | #حسام_الدين_شيخي | عکس #ساجده_شيرين_فرد
هرکس دلش از نور ايمان روشن باشد تاريکيهاي عالم را در مي نوردد
+ مرگ ، شايد *يکي از همين روزها* مرا به يک پياده رويِ دو نفره دعوت کند ؛ در اين ميان نگران شعرهايي هستم که شب ها زير بالش گريه کردم و *تو هرگز* *آنها را نخواهي خواند...* .. .
سلام اسم اينا رو ميدونيد؟ همين آدم مقوايي ها
بعدی همه 9 نظر قبلی
.:آيينه:.
ديگر نگران نيستم.... در عوض نگران ساعاتي هستم که در اين حسرت گذراندم و بابت آنها به سختي بازخواست مي شوم.. مي داني رفيق..! دنيا خيلي کوتاه ست.. و تمام اتفاق ها سر جايش مي افتد.. هميشه همين طور بوده.. "هميشه اونجوري که ما ميخوايم اتفاق نمي افته..."
{a h=yasobahar}.:آيينه:.{/a} @};-
+ [وبلاگ] فرج (تيرِ 99)
سلام ماوقتي ميتوانيم بجاي برسيم که دعا کنيم که حق باشد دروغگورا ازخودمان دورکنيم وخود پرهيزکارباشيم
{a h=pershang}عارفانه هاي يک دوست{/a} سلام و سپاس @};-
اين موج مخرب از زماني شروع شد که عده اي فشار آوردند که در شب‌هاي احيا مساجد را باز کنند ! منطقشان هم اين بود که شما مغازه ها و پاساژها را باز کرده ايد چرا مساجد را باز نميکنيد !
اما درد اصلي اينست که بسياري باور خود را به بيماري از دست داده اند و عده اي ديگر هم به گمان اينکه از بندگان خاص خدا هستند کرونا نميگيرند و ميگويند زمان مرگ ما از قبل تعيين شده و ما نمي‌توانيم تغييري بدهيم !
همه 8 نظر
{a h=emozionante}مرگ بر آمريکا ?{/a} هر کسي که باشند خودشون متوجه اشتباهشون ميشن بعد عذاب وجدان ولشون نميکنه
{a h=emozionante}مرگ بر آمريکا ?{/a} خيلي هم عالي
+ *بي وقفه ... برگرد !* من در ميان خواب هزاران نيلوفر به دنبالت مي گردم *نمي دانم چند باران را بي تو بودم ؟* . . فرانک کرمعلي
همه 8 نظر
ممنون گلم
چراغ جادو
اقليم رهايي
رتبه 93
3 برگزیده
16 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
اقليم رهايي عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله مرداد ماه
vertical_align_top